Spieszą na ratunek. Uciekajmy z drogi! Niech żyją strażacy, co nie znają trwogi!

19 września uczniowie klasy 2c i 2e wybrali się na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie. Każdy miał okazję zobaczyć wozy bojowe oraz sprzęt, który wykorzystują strażacy. Drugoklasiści uczestniczyli także w lekcji, podczas której dowiedzieli się jakie niebezpieczeństw mogą kryć się w domu. Pełni wrażeń i z potężną dawką wiedzy jak dobrać o swoje bezpieczeństwo wróciliśmy do szkoły.

Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej
Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej, foto nr 1, Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej, foto nr 2, Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej, foto nr 3, Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej, foto nr 4, Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej, foto nr 5, Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej, foto nr 6,