Dzień Edukacji Narodowej

Podziękowania i życzenia z okazji DEN

13 października 2023 r. był szczególnym dniem. Przedstawiciele społeczności uczniowskiej złożyli życzenia i podziękowania dyrekcji, nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym i emerytowanym z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Następnie, pracownicy naszej szkoły otrzymali upominki. Za słodki prezent i kwiaty składamy podziękowania Radzie Rodziców SP1. Dziękujemy uczniom działającym w Samorządzie Uczniowskim oraz Szkolnym Kole Wolontariatu za obecność i zaangażowanie.

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej, foto nr 1, Dzień Edukacji Narodowej, foto nr 2, Dzień Edukacji Narodowej, foto nr 3, Dzień Edukacji Narodowej, foto nr 4, Dzień Edukacji Narodowej, foto nr 5, Dzień Edukacji Narodowej, foto nr 6, Dzień Edukacji Narodowej, foto nr 7, Dzień Edukacji Narodowej, foto nr 8,