Spotkanie na Sportowej Strzelnicy Pneumatycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 Legionowie

Data: 06.09.2024 r., godz. 13.16    90
SP1

Dnia 5 września 2024 roku, na Sportowej Strzelnicy Pneumatycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 Legionowie, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie zorganizowane dla Dyrektorów oraz nauczycieli przedmiotu Edukacja dla Bezpieczeństwa z legionowskich placówek oświatowych. Spotkanie zorganizowane zostało przez Legionowskie Towarzystwo Sportowe we współpracy z dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 1. Oprócz dyrektorów i nauczycieli z legionowskich szkół w spotkaniu udział wzięli także zaproszeni goście: p. Anna Łasińska - Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Legionowo oraz p. Robert Matracki - Prezes Warszawsko-Mazowieckiego Związku Strzelectwa Sportowego. Podczas spotkania zaprezentowano możliwości wykorzystania sportowej strzelnicy pneumatycznej w procesie edukacji młodzieży szkolnej oraz omówiono zasady współpracy Legionowskiego Towarzystwa Sportowego z legionowskimi placówkami oświatowymi w zakresie wsparcia nauczycieli w realizacji podstawy programowej dla przedmiotu Edukacja dla Bezpieczeństwa. Zwrócono również uwagę na promowanie strzelectwa sportowego wśród młodzieży oraz wskazano korzyści płynące z tej dyscypliny sportowej.

galeria
galeria, foto nr 1, galeria, foto nr 2, galeria, foto nr 3, galeria, foto nr 4, galeria, foto nr 5, galeria, foto nr 6, galeria, foto nr 7, galeria, foto nr 8,